Lexus LF-C2 blikt vooruit op nieuwe cabrio

Lexus LF-C2 teaser

Lexus beschouwt juist de LA Auto Show in het zonnige Californië als de ideale plek om een nieuwe cabrio te onthullen. Vooralsnog weten we alleen de naam van de concept-car: LF-C2.

Lexus beschrijft de auto nog als 'een even fraai als spannend gelijnd open-air model', maar dan is de koek van het persbericht echt op.

Het lijkt ons echter dat het hier gaat om de voorbode van de Lexus RC Cabrio, de auto die de Lexus IS C indirect op moet volgen.

Mocht het om die auto gaan en komt deze naar Nederland, dan zullen wij naar alle waarschijnlijkheid alleen de 300h-versie krijgen. Uiteraard wil het merk zelf daar nog niets over zeggen.

Op 19 november, de persdag van de LA Auto Show, kunnen we zien of we het inderdaad bij het rechte eind hebben.

PRIVATE LEASE Lexus

Lezersreacties (6)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.