Land Rover G4 Challenge gaat niet door

Land Rover G4 Challenge
De Land Rover G4 Challenge gaat in 2009 niet door. Het merk wil het geld gebruiken voor de productintroducties van het volgende jaar.
Ook Land Rover past de plannen aan de economische crisis aan. De G4 Challenge, een avonturenrit die over vier continenten voert, gaat volgend jaar daarom niet door. "Eén van de gevolgen van de crisis is dat we financiële prioriteiten moeten stellen. Daarbij krijgen productintroducties voorrang," vertelt Phil Popham, managing director van Land Rover.
Eén van de doelen van de G4 Challenge was om de komende twee jaar 1 miljoen pond in te zamelen voor het Rode Kruis. Volgens Land Rover komt de samenwerking met dit goede doel door het schrappen van de G4 Challenge niet in gevaar.

Lezersreacties (10)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.