Lamborghini bouwt duizendste Aventador

Duizendste Lamborghini Aventador
Duizendste Lamborghini AventadorLamborghini Aventador LP 700-4Lamborghini Aventador LP 700-4Lamborghini Aventador LP 700-4Lamborghini Aventador LP 700-4
Gisteren was een heuglijke dag voor Lamborghini, want toen vierde men de geboorte van de duizendste Aventador LP 700-4.

De bewuste auto liep deze week van de band, vijftien maanden na de introductie van de supercar. Daarmee is de Aventador de bestverkopende V12-lamborghini ooit. Voorganger Murciélago deed er bijvoorbeeld 2,5 jaar over om het magische getal te bereiken, en van de Miura werden er tussen 1966 en 1973 überhaupt maar 763 gebouwd. Het duizendste exemplaar van het 700 pk sterke model heeft de kleur Argos Orange. Lamborghini-CEO Stephan Winkelmann overhandigde de auto persoonlijk aan de gelukkige koper.

Lamborghini bouwt gemiddeld 4,5 Aventador per dag, wat eigenlijk niet genoeg is om aan de vraag te voldoen. De orderboeken zitten nog steeds overvol. Er zijn genoeg orders om de komende achttien maanden druk te zijn en dan is de Roadster die we volgend jaar verwachten, nog niet eens in productie.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (41)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.