Kleine Cadillac uit Saabfabriek

Prototype op Autosalon van Genève

Cadillac logo
Al enige tijd doen geruchten de ronde dat Cadillac in de Zweedse Saab-fabriek in Trollhättan een klein model voor Europa wil bouwen. Nu zijn die plannen weer iets concreter geworden.

Al enige tijd doen geruchten de ronde dat Cadillac in de Zweedse Saab-fabriek in Trollhättan een klein model voor Europa wil bouwen. Nu zijn die plannen weer iets concreter geworden.

De Financial Times Deutschland bericht dat op de Autosalon van Genève in maart een prototype zal staan van de Zweedse Cadillac zal staan. General Motors, het moederbedrijf van Saab, Cadillac en Opel laat ook de optie open om de kleine Cadillac in de Duitse Opel-fabriek in Rüsselsheim te bouwen. Overigens overweegt General Motors ook op de opvolgers van de Opel Vectra en de Saab 9-3 samen van één productielijn te laten in óf Rüsselsheim óf Trollhättan.
Naar verwachting zal de kleine Cadillac, die speciaal voor de Europese markt wordt gebouwd, op hetzelfde platform staan als de Opel Vectra en de Saab 9-3. Volgens Financial Times Deutschland zou de Caddy-Saab al rond het begin van 2006 in prodcutie kunnen gaan.

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.