Karma belooft nieuwkomers

Uitpakken in China

Karma Revero teaser

Karma Automotive belooft dat het tijdens Auto Shanghai het doek trek van drie nieuwkomers. Van één van die debutanten krijgen we alvast een teaserafbeelding te zien.

Onder de noemer 'New Dawn' brengt Karma Automotive drie nieuwe modellen naar Auto Shanghai. Allereerst neemt het bedrijf een volledig niuwe Revero mee maar de Chinese beurs. Het model dat momenteel nog op de prijslijst van Karma staat, is nog nazaat van de Fisker Karma die wij in Nederland gedurende een korte periode veel op de weg zagen. Karma Automotive zegt dat de nieuwe Revero samen met designhuis Pininfarina is ontworpen. In de tweede helft van dit jaar gaat de Revero in de verkoop in de Verenigde Staten, Canada en Chili.

Dan is er de Vision Concept, een nieuw studiemodel waarvan we al een stukje van de achterkant te zien krijgen. Volgens Karma geeft de showauto een beeld van de designweg die het bedrijf de komende jaren in gaat slaan. Over de derde nieuwkomer doet Karma nog geen uitspraken.

 

 

 

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.