James Bond opnieuw in Aston DBS

Aston Martin DBS
Aston Martin maakt bekend dat James Bond opnieuw in een DBS stapt. De nieuwe 007-film komt uit in november 2008.
In 'Casino Royale' uit 2006 reed James Bond voor het eerst in een Aston Martin DBS. Ook in de volgende film stapt Bond in zo'n auto. De vorige keer kwam de sportauto aan zijn einde nadat hij zeven keer over de kop was geslagen. In november 2008 komt de nieuwe 007-film uit die als werktitel BOND22 heeft. De hoofdrol wordt opnieuw gespeeld door Daniel Craig.
Aston Martin-baas Ulrich Bez is vanzelfsprekend gelukkig met de voortzetting van de samenwerking. "James Bond en Aston Martin passen perfect bij elkaar. Ze zijn allebei explosieve kracht in een maatpak."

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.