Jaguar krijgt nieuwe logo's en nieuwe merkidentiteit

Nieuw tijdperk

Jaguar logo

Er begint bijna een nieuw tijdperk voor Jaguar en daarbij horen ook nieuwe beeldmerken. Vandaag presenteert Jaguar die, samen met een nieuwe merkidentiteit.

Jaguar heeft zijn bestaande modellengamma met brandstofmotoren dit jaar onderdeel laten worden van de geschiedenis en gaat binnenkort volledig elektrisch verder. De eerstvolgende Jaguar wordt niet deze doodgeboren elektrische XJ-opvolger, maar een nog behoorlijk in nevelen gehulde GT. Die krijgen we vandaag nog niet te zien, maar al wel de logo's die ervoor klaargestoomd zijn.

Vrees niet: de jaguar (het dier) is er nog steeds bij, maar krijgt waarschijnlijk wel een minder prominente rol. We zien namelijk ook een nieuw rond logo met twee J's erin, eentje rechtop en eentje gespiegeld op zijn kop. In de beschrijving daarvan noemt Jaguar het de 'leaper', dus mogelijk prijkt dit logo straks op de neus. Verder zien we de merknaam volledig uitgeschreven in een nieuw lettertype, dus verwacht dat achter op de nieuwe modellen.

Jaguar logo

De Jaguar zelf is er ook nog bij

Jaguar spreekt zelf met termen als 'reimagined' en 'exuberant modernisme' en heeft het over een nieuwe merkidentiteit. Daar horen behalve nieuwe logo's ook flitsende kleuren bij en straks ook nog een 'kunstwerk'. Op 2 december wordt dat laatste gepresenteerd, waarschijnlijk een vooruitblik op het eerste model van het vernieuwde Jaguar.

Lezersreacties (106)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.