Intentieverklaring Renault en CEA

Renault Fluence Z.E. Concept
Renault en CEA (French Alternative Energies and Atomic Energy Commission) hebben een overeenkomst getekend. Hierdoor gaan de autofabrikant en het agentschap samenwerken met de ontwikkeling van elektrische auto's, alternatieve energiebronnen en schonere motoren.
Renault en CEA hebben een overeenkomst voor drie jaar gesloten. "We hopen technologische doorbraken te bewerkstelligen om een zo groot mogelijk aantal mensen betaalbare elektrische mobiliteit te geven," aldus Renault. "Duurzame mobiliteit is een van de belangrijkste vraagstukken van deze tijd en kan alleen bereikt worden door samenwerking van publieke en private organisaties. Daarom is deze overeenkomst zo belangrijk."
Ook CEA is tevreden: "De strategische samenwerking met Renault laat zien wat onze nieuwe missie is op het gebied van alternatieve energiebronnen. Met onze samenwerking willen we automobiliteit ontwikkelen die het milieu ontziet en veel mensen mobiel houdt."
Renault is druk bezig om zich te profileren als een van de voorlopers op het gebied van elektrische mobiliteit. De komende jaren lanceert het merk vier elektrische auto's, waarvan de Fluence Z.E. misschien wel de belangrijkste is. Renault zet deze Fluence ook in voor het ambitieuze Project Better Place.

PRIVATE LEASE Renault

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.