Infiniti verlengt Q50 voor China

Infiniti Q50L
Net als andere merken, rekt Infiniti de Q50 op voor de Chinese markt. Deze langere Q50 met vooral meer beenruimte voor achterpassagiers heet - hoe toepasselijk - Q50L.

We zagen al verlengde versies van de BMW 3-serie, de Audi A4, de Mercedes-Benz C-klasse, maar bijvoorbeeld ook de Volvo S60 voorbij komen. Infniti doet dus iets wat de concurrentie ook doet. Een compacte sedan oprekken voor de Chinese markt, omdat het daar nu eenmaal status geeft om als zakenman met chauffeur rond te rijden. Hij krijgt 48 millimeter wielbasis extra, wat de totale lengte op 4,85 meter brengt. De wielbasis bedraagt nu bijna 2,90 meter.

De Q50L wordt in de Chinese fabriek van Infiniti geproduceerd en beschikt over de nieuwe 210 pk sterke 2,0-liter viercilinder met turbo, een krachtbron die binnenkort aan het gamma van de normale Infiniti Q50 wordt toegevoegd.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (23)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.