Huet Brothers legt zaken stil

HB Special
De Huet Brothers leggen hun activiteiten even stil wegens de crisis. Het bedrijf in Oegstgeest organiseerde klassiekerrally's en bouwde daar zelfs een eigen auto voor, de HB Special. De klassiekercollectie van het bedrijf staat te koop.
Door de crisis vinden er al even geen klassiekerrally's meer plaats, georganiseerd door de Huet Brothers en dat betekent dat ook de privécollectie klassiekers van het bedrijf te koop staat. Toch zullen er in de toekomst nieuwe producten ontwikkeld worden en ook de HB Special blijft leverbaar.
Toen het project van de HB Special op de AutoRai van 2007 is gepresenteerd waren de reacties positief. Aanvankelijk zouden de Huet Brothers 12 HB Specials bouwen die in klassiekerrally's werden ingezet. Er was echter ook interesse van liefhebbers die een HB Special in de garage wilden hebben. De eerste order kwam uit Zwitserland maar uiteindelijk kreeg de HB Special daar geen typegoedkeuring. De carrosserie van carbon zou bij aanrijdingen met motorfietsen of voetgangers te gevaarlijk, vanwege loslatende splinters.

Lezersreacties (10)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.