AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
GM en Ford minder in trek op thuismarkt
9
General Motors (GM) en Ford hebben vorige maand minder auto's verkocht op hun thuismarkt dan een jaar eerder. Dat maakten de bedrijven woensdag bekend.
De verkopen van GM in de VS zakten met ruim 2 procent, Ford bracht 3,5 procent minder voertuigen aan de man dan in maart 2014. De daling volgt op een lange reeks van aanhoudende groei, waarbij de autofabrikanten profiteerden van het herstel van de Amerikaanse economie.
Concurrent Fiat Chrysler wist de verkopen vorige maand wel verder op te krikken, met bijna 2 procent. Bij Toyota reden bijna 5 procent meer auto's de Amerikaanse showrooms uit dan een jaar eerder.
Lees ook
Achtergrond

Waarom de Volkswagen Kever Boxer Diesel er toch niet kwam
Elektrische auto's

De 5 beste elektrische occasions van € 15.000 tot € 21.000
Mijn eerste auto

Nick zat vroeger als kind in deze snelle Seat Leon van zijn pa, nu is het zijn trotse bezit
Nieuws

De BMW iX4 wordt een iX3 met een hoekje minder - Vooruitblik
Nieuws
