Gereden: Alfa Spider

Alfa Romeo Spider
Niks coupécabriolet. Bij Alfa Romeo is er keuze uit de Brera coupé en nu ook de Spider met een 'ouderwetse' softtop.
Niks coupécabriolet. Bij Alfa Romeo is er keuze uit de Brera coupé en nu ook de Spider met een 'ouderwetse' softtop.
De nieuwe Alfa Spider straalt kracht uit. Dat is een ding wat zeker is. Toch is niet iedereen gecharmeerd van zijn stevige postuur. We hebben kritiek gehoord op zijn te dikke kont en op de overhang aan de voor- en achterzijde.
De Spider is te koop met de 2,2-liter JTS motor met 185 pk en met de 3,2-liter V6 met 260. Met name die laatste is in de Spider een genot. Met open kap is de sonore V6-brom goed te horen. De V6 is standaard gekoppeld aan vierwielaandrijving.
De cabriokap van de tweezitter is niet zomaar een stukje tentdoek. Het buitenste gedeelte bestaat uit brandwerende lagen en de binnenlaag zorgt voor geluidsisolatie. Het comfort staat op vrijwel het zelfde niveau als auto's met een stalen klapdak.
De volledige rij-impressie van de Alfa Romeo Spider staat in AutoWeek 26, die op 28 juni in de winkels ligt. 

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.