AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Gelekt: gefacelifte Opel Zafira
Vaarwel eigen front
53
Zure gezichten bij Opel. AutoEvolution heeft de eerste foto's van de gefacelifte Zafira Tourer al uit een configurator weten te trekken.
De onthulling van de gefacelifte Opel Zafira Tourer - die ogenschijnlijk gewoon als Zafira door het leven zal gaan - staat eigenlijk pas voor volgende week gepland. Toch is de auto nu al vanuit alle hoeken te zien.
De Zafira verliest bij de facelift zijn originele front met grote C-vormige lichtunits. In plaats daarvan krijgt de MPV een front dat meer in lijn is met dat van de Astra. Aan de achterzijde lijken geen wijzigingen plaats te vinden. Vanbinnen zien we een vernieuwd dashboard met een nieuw instrumentarium en een infotainmentscherm dat lager op de middenconsole is gemonteerd en een hele reeks knoppen overbodig maakt.
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Achtergrond
Zo wild waren de jaren nul bij Opel: Speedster en Zafira OPC
Praktijkervaring
Praktijkervaring Opel Zafira Tourer: toen slim nog echt slim was
Op Zoek Naar
Deze gebruikte zevenzitters koop je voor €10.000
Opel Zafira 2.2 automaat - 2001 - 510.241 km - Klokje Rond
Nieuws