Ford Explorer laat zich weer zien

Glimmers voor Titanium

Ford Explorer spyshots

Ford brengt volgend jaar een nieuwe generatie van de Explorer op de Noord-Amerikaanse markt, een auto die zich nu in Titanium-trim aan de wereld toont.

De huidige generatie van Fords Explorer loopt op zijn laatste benen. De auto verscheen in 2011 op de markt en werd vier jaar geleden gefacelift. De vijf meter lange SUV geeft het stokje over aan een nieuwe generatie, een auto die trouw blijft aan de receptuur van het huidige model.

In grote lijnen komt het ontwerp van de nieuwe Explorer namelijk overeen met dat van het huidige model. De neus is wél volledig nieuw. Met zijn nieuwe snoet past de grote Ford beter bij modellen als de vernieuwde Edge. De Explorer op de foto's is uitgevoerd als Titanium en onderscheidt zich van de overige uitvoeringen met afwijkend gaaswerk in de grille en een ander ontwerp van de onderkant van de voorbumper.

Op de Noord-Amerikaanse markt komt de Explorer wederom tussen de Edge en de grotere Expedition te staan. Of er net als van de Edge ook een ST-versie van komt, valt nog te bezien. Vast staat wel dat de Explorer niet naar Nederland komt.

 

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (7)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.