AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fiat wil geen hybride
Fiat-directeur Sergio Marchionne streeft naar lage uitstoot en heeft daarvoor geen hybride techniek nodig.
In een interview met een vakblad voor de autobranche geeft Fiat-directeur Sergio Marchionne aan dat hij niets ziet in hybride-techniek. "In 2012 willen we het merk zijn met de laagste gemiddelde uitstoot. En daarvoor hebben we geen hybrides nodig," verklaart hij.
In 2006 stootte een gemiddelde Fiat 139 gram per kilometer uit. En daarmee horen de auto's van het Italiaanse merk tot de minst milieubelastende. In 2009 komt een model uit dat flink kleiner is dan de 500 en dus ook zeer zuinig met brandstof omspringt. "Dat wordt werkelijk een beauty," aldus Marchionne.
Plaats een reactie
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker
PRIVATE LEASE Fiat
Lees ook
Nieuws

Dit is misschien wel de mooiste Fiat Marea van Nederland - Liefhebber Gezocht
Duurtest

Toch nog onderscheidend karakter in de budgethoek van Stellantis: Fiat Grande Panda en Opel Frontera
Nieuws

Fiat komt dit jaar met twee nieuwe modellen: Panda Fastback en... Multipla?
Mijn eerste auto

Van Zündapp naar Fiat 500 was een logische stap en het Fiatje bracht Paul naar Paul Ricard
Nieuws






