AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fiat kleurt rood
Het Fiat-logo zal binnenkort niet meer blauw zijn, maar rood. Het kleur van het nieuwe embleem verwijst naar de jaren 1931-1985, toen Fiat ook een rood logo voerde.
Het Fiat-logo zal binnenkort niet meer blauw zijn, maar rood. Het kleur van het nieuwe embleem verwijst naar de jaren 1931-1985, toen Fiat ook een rood logo voerde.
Een woordvoerder van de Duitse dealerorganisatie heeft de komst van het nieuwe logo bevestigd. Fiat wil het nieuwe logo voor het eerst gebruiken op de nieuwe Bravo, die op de Autosalon van Genève in maart voor het eerst aan het publiek wordt getoond.
Het huidige (blauwe) logo van Fiat wordt vanaf 1999 gebruikt.
Plaats een reactie
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker

Fiat Panda 1.2 Popstar Nieuwe Apk Airco 4Cylinder
- 2017
- 149.930 km
€ 6.400

Fiat Scudo L3H1 75 kWh 136pk Automaat | Apple Carplay/Android Auto | Cruise Control | 17"LMV | LED | Camera | Houtenvloer |
- 2025
- 21 km
€ 44.679

Fiat Punto Evo 1.4 Dynamic | Airco | Nieuwe APK | Elek. Ramen | Nette Auto
- 2010
- 170.374 km
€ 2.999
PRIVATE LEASE Fiat
Lees ook
Mijn eerste auto

Van Zündapp naar Fiat 500 was een logische stap en het Fiatje bracht Paul naar Paul Ricard
Nieuws

Deze nieuwe Fiat Panda is een budget-BMW X6 - Vooruitblik
Nieuws

‘Stellantis wil Leapmotor-techniek gebruiken voor eigen merken’
Duurtest

Fiat Grande Panda Electric houdt liever winterslaap
Achtergrond



