AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Fiat en de bobsleeënde Jamaicanen
Volvo is aanwezig bij zeilwedstrijden, Hyundai associeert zichzelf graag met voetbal, Lancia promoot het schaatsen, Skoda rijdt voorop in de Tour de France. En Fiat? Die sponsort het Jamaicaanse bobsleeteam.
Volvo is aanwezig bij zeilwedstrijden, Hyundai associeert zichzelf graag met voetbal, Lancia promoot het schaatsen, Skoda rijdt voorop in de Tour de France. En Fiat? Die sponsort het Jamaicaanse bobsleeteam.
Vijf jaar geleden was Fiat al eerder de sponsor van het opvallende Jamaicaanse bobsleeteam. In de aanloop naar de Olympische Winterspelen van Turijn in 2006 heeft de autofabrikant zich opnieuw opgeworpen als geldschieter.
Het Jamaicaanse bobsleeteam heeft alvast de beschikking over een bob in de kleuren van de Jamaicaanse vlag en een 'vleugje Fiat'. In een reclamecampagne speler de bobsleeërs samen met de Panda 4x4 een hoofdrol. De reclamespotjes worden gemaakt met een flinke knipoog, want reggaemuziek wordt afgewisseld met een jodelstem.
Tijdens de winterspelen in Calgary beleefde het Jamaicaanse bobsleeteam zijn debuut. Een 14e plaats was het resultaat; nog vóór de Russen en de Amerikanen. In 1993 maakte Disney al de film 'Cool Runnings' die volledig om dit bijzondere sportteam draait.
Plaats een reactie
PRIVATE LEASE Fiat

Lease'm
Fiat Grande Panda 44kWh 7.4kW La Prima
€ 539
Had je deze auto's al gezien?

Fiat 500 1.2 Star | Panoramadak | Navigatie | Trekhaak | Airco | Parkeersensoren | Dealeronderhouden | Chrome | Half-Leder | !!
- 2019
- 29.485 km
€ 12.900

Fiat 500 Dolcevita Finale Cabrio Hybrid 70pk I Cruise Control I Panoramadak I Airco I Parkeersensoren
- 2024
- 4.969 km
€ 19.440

Fiat 500 1.2 Lounge | LM Velgen | Airco |175 dkm
- 2009
- 175.043 km
€ 3.240
Lees ook
Mijn eerste auto
Carla kreeg op haar achttiende verjaardag een Fiat 124 cadeau van haar tante
Nieuws
Nieuwe Fiat 500 Hybrid onthuld: nog dit jaar in productie
Nieuws
Elektrische Ducato-basis klaar voor campers
Nieuws
Fiat vernieuwt twee onbekende succesnummers
Vergelijkende test