Fiat 500 iets completer als Connect

Boven de instapper

Fiat 500

Fiat voegt een nieuwe uitvoering van de 500 toe aan de bestellijst. De Fiat 500 Connect is op tal van fronten net even wat completer dan de instapversie.

Momenteel begint de prijslijst van de (niet-elektrische) Fiat 500 bij €16.050. Dan krijg je de Fiat 500 Cult, voor €3.000 meer heb je de Fiat 500 Cabrio in die uitvoering. Wie meer wil en meer kan besteden, was een trede hoger in de prijslijst aangewezen op de Fiat 500 Dolcevita of voor nog iets meer de Fiat 500 Hey Google. Nu komt er echter een uitvoering tussen de basisversie (Cult) en de Dolcevita. Die luistert naar de naam Connect.

De Fiat 500 Connect heeft als extra's ten opzichte van de standaarduitrusting extra's als 15-inch lichtmetalen wielen, mistlampen voor, zes luidsprekers in plaats van twee, cruisecontrol, een met kunstleer bekleed stuurwiel en een in hoogte verstelbare bestuurdersstoel. Ook zitten er sportiever vormgegeven bumpers op. Waar de naam Connect echter vooral op slaat, is dat de 500 in die uitvoering het Uconnect-systeem aan boord heeft, dat werkzaam is op een 7-inch infotainmentscherm. Dat kan overweg met Android Auto en Apple Carplay. Ook kun je via bluetooth apparaten verbinden en heb je DAB-radio tot je beschikking.

De Fiat 500 Connect is per direct leverbaar vanaf €17.850, de Fiat 500 Cabrio Connect vanaf €20.850.

PRIVATE LEASE Fiat 500

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (11)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.