AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
'Fabriek elektrische auto's in Oosterhout'
In Oosterhout komt een autofabriek waar 1.500 elektrische auto's per jaar gemaakt zullen worden. De fabrikant is All green Vehicles, gevestigd in Maasland. Dat meldt BN De Stem.
Volgens het bericht zal de auto tussen de 18.000 en 20.000 euro kosten. All Green Vehicles is onder meer importeur van Smith EV (bedrijfswagens) en de elektrische modellen van MEGA. De site vermeldt onder de naam AGV een kleine vijfdeurs personenauto van het Chinese Jiangxi Changhe Automobile Limited Liability Company en een lichte bedrijfswagen. Specificaties zijn nog niet bekend.
Bron: www.zerauto.nl
Plaats een reactie
Lees ook

Noé (22) kocht als eerste auto meteen een hot hatch, deze Peugeot 206 GTI. Mooie score!
Nieuws

Hyundai-CEO: ’Globalisering is helemaal over’
Nieuws

Op de foto’s zie je niet dat deze keurige Volkswagen Corrado al 439.000 km op de klok heeft

'BMW iX3 vs BMW M2 CS: allebei top, maar compleet anders' - podcast
Nieuws
