En weer een gelekte Range Rover

Range Rover
Kort voor de officiële introductie is er weer fotomateriaal van de nieuwe Range Rover uitgelekt.

Een kleine maand geleden dook de eerste foto van de nieuwe Range Rover op en kort voordat de fabrikant het officiële fotomateriaal onthult, verschijnt er op internet wederom een gelekte plaat. Op de website van Jalopnik vonden we twee nieuwe foto's, waarvan dit de beste is.

De auto werd de laatste tijd massal in camouflagepak gespot door onze lezers, waarvoor dank. Helaas voegden ze weinig toe aan wat we al van de auto hadden gezien. Waarschijnlijk laat Land Rover morgen al het materiaal los van de nieuwe Range Rover, dus dan kunnen we je ongetwijfeld meer vertellen. We verwachten dat de Range Rover Sport niet veel later wordt onthuld.

Lezersreacties (43) (gesloten)

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Reactie verwijderen

Weet je het zeker dat je dit bericht wilt verwijderen?

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens

De discussie is gesloten.
Reageren is niet meer mogelijk.