AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Eerste schets premium compact Lexus
56
Lexus wil de BMW 1-serie en Audi A3 beconcurreren, en dat moet met een compacte hatchback gebeuren. Hier is de eerste officiële schets.
Op 15 september om 15:45 uur trekt Lexus op de IAA in Frankfurt het doek van de premium compact concept, zoals Lexus de auto die we hier op een schets zien noemt. Het is op dit moment de enige informatie die het Japanse luxemerk zelf geeft. Volgens berichten op internet staat in maart 2010 de productieversie op de Salon van Genève. En de auto zal alleen als hybride leverbaar worden, namen die circuleren zijn CS en BS.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Lexus RX 450h 4WD President Line 1e eigenaar! Origineel nederlandse auto! NAP! | Achterbank verwarmd | Climate Control | Isofix-bevestigingspunten voor kinderzitjes
- 2020
- 95.375 km
€ 48.880

Lexus RX 450h 4WD F-Sport Line
- 2013
- 94.741 km
€ 25.888

Lexus RZ 450e Comfort Line 71 kWh | 4WD| NIEUW | 17% bijtelling
- 2025
- 10 km
€ 54.995
Lees ook
Nieuws

Toyota wederom aan de top in betrouwbaarheidsonderzoek, Tesla stijgt
Nieuws

Lexus LFA Concept: reïncarnatie van LFA, zonder iconisch geluid
Nieuws

Deze auto’s worden nét te laat youngtimer
Nieuws

Toyota presenteert niet één maar twee nieuwe supercars
Op Zoek Naar
