Driemaal hoog: Toyota Tundra, Tacoma en 4Runner

Stoer doen in Chicago

Toyota TRD Pro
Toyota TRD ProToyota TRD ProToyota TRD ProToyota TRD ProToyota TRD ProToyota TRD ProToyota TRD Pro

De ingenieurs van Toyota Racing Development (TRD) zijn aan de slag gegaan met de Tundra, 4Runner en Tacoma. Van de drie offroaders kenden we al de extreme versies, maar nu is de vering extra aangepakt waardoor het drietal hoger op de poten staat.

De drie Toyota's, twee pick-ups en een SUV, krijgen een set offroadveren en -dempers van Fox onder zich gemonteerd. De nieuwe hardware is door het team zo ontworpen dat de opgehoogde Tundra, Tacoma en 4Runner comfortabeler over ruig terrein kunnen. TRD levert de Pro-pakketten op de Toyota's grootste pick-up, de kleinere Tacoma en de 4Runner. In februari vorig jaar dompelde TRD de nieuwste Tacoma nog onder in het TRD Pro-sausje en noemde het toen de 'smerigste Tacoma ooit'.

Naast door de aangepaste vering kenmerken de drie Pro's zich door zwart lichtmetaal waar speciale all-terrainbanden omheen zijn gevouwen, bodemplaatbeschermers, zwarte afwerking in de koplamp- en achterlichtunits en een luchthapper op de motorkap. Het kleurenpalet beslaat drie kleuren: wit, zwart en blauw. Naar de Nederlandse markt komt dit stel natuurlijk niet, maar we kunnen er in elk geval digitaal naar kijken en bij wegdromen.

Lezersreacties (16)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.