DMC plant 1.200 pk sterke Lamborghini Aventador

Lamborghini LP1200-R4 DMC
DMC Luxury heeft vandaag een afbeelding de wereld in gestuurd waarop we een wel heel bizarre creatie zien. Naar verluidt gaat het digitale monster nog geproduceerd worden ook.

DMC heeft een Aventador Roadster in z'n fotobewerkingsprogramma geladen om hem vervolgens te voorzien van een lading digitale plakkers.

De tuner heeft het proefballonnetje LP1200-R4 gedoopt, en zegt twee turbo's op de 700 pk sterke 6,5-liter V12 van de Aventador te willen gaan schroeven. Bovendien zou het slagvolume vergroot worden naar 7,7-liter. Uiteindelijk moet de Italiaan, z'n naam zegt het al, 1.200 pk naar alle vier de wielen sturen. Niet genoeg? Geen paniek, want DMC zegt dat een asfalt vergruizende 2.000 pk tot de mogelijkheden behoort. De 1.200 pk sterke versie moet in 2,3 seconden de 100 km/h aantikken. Een top van boven de 375 km/h wordt als doel gesteld. Het beest moet uiteindelijk zo'n 2,5 miljoen euro gaan kosten.

We zijn benieuwd of DMC daad bij het woord voegt door dit bijna buitenaardse apparaat op de weg te gaan zetten.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (30)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.