AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
'Chrysler niet in 2013 naar de beurs'
7
Chrysler slaagt er niet in om nog dit jaar naar de beurs te gaan. In plaats daarvan mikt het concern uit Auburn Hills op een beursgang in het eerste kwartaal van volgend jaar.
Dat heeft Fiat, de Italiaanse grootaandeelhouder in Chrysler, maandag laten weten.
Volgens Fiat is het voor Chrysler 'niet haalbaar' om nog voor het einde van 2013 naar de beurs te brengen. Een reden daarvoor gaf de autofabrikant uit Turijn echter niet. Vorige maand zei topman Sergio Marchionne nog dat Fiat hoopte op een beursgang in de december 2013.
Fiat is voor meer dan 58 procent eigenaar van het Amerikaanse Chrysler. De Italiaanse fabrikant aast al langere tijd op de overige aandelen, die in handen zijn van een fonds van de Amerikaanse vakbond voor autobouwers.
Dat fonds vindt echter dat Fiat te weinig voor de resterende aandelen wil betalen en hoopt door de verkoop van aandelen meer geld binnen te halen.
Ontdek deze auto's in de occasionvergelijker
Lees ook
Nieuws

Opvallend: de MPV herleeft in de VS
Nieuws

Chrysler Voyager is (weer) dood: dit is de vernieuwde Pacifica!
Nieuws

Oude Amerikaanse MPV en enige model van Chrysler mag er nog jaren tegenaan!
Nieuws

Op de valreep werd deze Chrysler Town & Country nóg groter - In het wild
Nieuws



