AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Chrysler gaat Mitsubishi Space Star sedan verkopen
18
Het is niet altijd nodig om het wiel helemaal zelf uit te vinden in autoland. Chrysler gaat daarom niet zelf een auto ontwikkelen, maar de Mitsubishi Attrage als eigen auto op de markt brengen in Mexico.
Dat meldt Automotive News. De Attrage is de sedanversie van onze Space Star, en wordt net als z'n hatchbackbroertje in Thailand gebouwd.
Beide merken kondigden maandag de samenwerking aan tijdens een persconferentie in Japan.
Mitsubishi kan door deze overeenkomst de overcapaciteit in de Thaise fabriek terugdringen, Chrysler heeft hierdoor alsnog een B-segment sedan in Mexico. Het B-segment beslaat in Mexico 23 procent van de totale markt.
Dit is als het aan Mitsubishi ligt niet de enige deal met dit karakter: het merk wil een belangrijk deel van de voorgenomen groei realiseren door auto's voor anderen te bouwen.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook
Nieuws

‘Chrysler komt met nieuwe modellen’

Chrysler 300C 3.0 CRD V6 – 2008 – 503.784 km - Klokje rond
Achtergrond

Zoveel exemplaren van de eerste Renault Espace en Chrysler Voyager zijn er nog
Nieuws

Dit zijn de vijf goedkoopste tweedehands auto’s met een hoge instap
Nieuws



