AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Chinezen snuffelen aan Saab
45
Het Chinese Geely is een dag aanwezig geweest in de kantoren van Saab. Geely wordt genoemd als een van de overnamekandidaten van het merk, dat wordt afgestoten door General Motors.
Het Zweedse Dagens Industri weet te melden dat medewerkers van Geely een dag op bezoek zijn geweest bij Saab. Eerder meldde het blad dat tien van de 27 geïnteresseerden verder zijn gegaan met vertrouwelijke gesprekken met Saab.
Saab zoekt naar een bedrijf dat een miljard euro wil investeren om nieuwe modellen te ontwikkelen. Per 1 januari 2010 is het merk onafhankelijk van General Motors. Op het moment wordt in Trollhättan hard gewerkt aan de reorganisatie. Intussen gaat Saab diep gebukt onder de slechte marktomstandigheden.
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

Saab 900 Turbo (1979) - Klokje rond klassiek
Autotest

Deze auto's kwamen vanwege het verlangen naar een vijfde deur: Renault 20 vs. Saab 99 Combi-Coupé
Nieuws

Dit zijn de vijf goedkoopste occasions op lpg

Saab 9-5 Sport Estate 2.0t Griffin – 2009 – 272.524 km - Klokje rond
Vergelijkende test



