Chevrolet Corvette klaar voor Indianapolis 500

Grand Sport als pace car

Chevrolet Corvette pace car 2017
Chevrolet zet de Corvette Grand Sport in als pace car voor de Indianapolis 500. Op 28 mei mag de aangeklede 'Vette de coureurs begeleiden.

Chevrolet is bepaald geen vreemde in de pace car-wereld. In 1948 leverde het merk voor het eerst een auto als 'begeleiding', destijds een Fleetmaster Six Convertible. In 1978 werd de Corvette voor het eerst als pace car ingezet. Ook dit jaar mag de 'Vette het veld leiden.

De Grand Sport heeft een 466 pk sterke V8 onder de kap, een blok dat al jaren in de huidige Corvette te vinden is. Uiteraard is de auto ietwat aangepast. De Grand Sport is als pace car uitgerust met een koolstofvezel-pakket, staat op speciaal 19- en 20-inch metend lichtmetaal, is voorzien van het Z07-pakket dat uit onder andere carbonkeramische remschijven bestaat én is natuurlijk voorzien van de nodige Indianapolis 500-stickers.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.