Capricorn Group koopt Nürburgring

Chevrolet Corvette Stingray Nürburgring
Het beroemde Duitse racecircuit Nürburgring, dat 2 jaar geleden failliet werd verklaard, wordt gekocht door de producent van auto-onderdelen Capricorn Group uit Düsseldorf.

Capricorn betaalt ruim 100 miljoen euro, inclusief 25 miljoen euro om het terrein in de Eifel verder te ontwikkelen. Het gaat daarbij om de bekende 21 kilometer lange Nordschleife en het nieuwere circuit voor Formule 1-races met een lengte van 5 kilometer. Ook wordt jaarlijks op de Nürburgring het rockfestival Rock am Ring gehouden. De totale oppervlakte van het terrein is 379 hectare.

De voormalige eigenaar van de Nürburgring kwam in grote financiële problemen door mislukte investeringen, waarna faillissement moest worden aangevraagd. De Nürburgring werd vorig jaar te koop gezet. Onlangs bleek al dat er geïnteresseerden waren voor de aankoop van het befaamde Duitse circuit.

Lezersreacties (6)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.