BMW X3 vanaf maart op volle sterkte

BMW X3 met M-pakket
BMW X3 met M-pakketBMW X3 met M-pakketBMW X3 met M-pakketBMW X3 met M-pakketBMW X3 met M-pakketBMW X3 met M-pakketBMW X3 met M-pakket
Een M-sportpakket en twee nieuwe zescilinders laten vanaf voorjaar 2011 de nieuwe BMW X3 op volle sterkte draaien.
De liefhebbers van veel vermogen worden met de nieuwe X3 op hun wenken bediend. Die is er al met de 35i-motor, de 306 pk sterke turbokanjer, er komt ook xDrive 28i. Die doet het met een 258 pk sterke zescilinder. Een 3.0 die de SUV in 6,9 seconden van 0 naar 100 kan laten knallen en de topsnelheid bedraagt 230 km/h. BMW geeft een verbruik op van 9,0 liter per 100 kilometer en dat komt neer op 210 gram CO2/km.
Standaard is de motor gekoppeld aan een achttraps automaat.
Dat geldt ook voor de X3 xDrive 30d. Dat is een zescilinder diesel met 258 pk. Het koppel van 560 Nm maakt de diesel sneller dan 28i! Van 0 naar 100 gaat in 6,2 seconden en de top is met 230 gelijk. Voor de xDrive 30d geeft BMW een verbruik op van 6,0 liter diesel per 100 km/h en dat is een CO2-uitstoot van 159 gram per kilometer.
Dan is er nog het M-pakket voor de X3. Dat bestaat uit een aangepast onderstel, 18 inch wielen, een bodykit rondom. Wie wil, kan ook 19 of 20 inch bestellen. Ook het interieur wordt aangepast. Daar wemelt het van de M-logo's.

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (57)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.