Azeal: concept coupé van Nissan
Nissan laat op de Autoshow van Detroit de Azeal concept coupé zien. De auto is een studie naar een betaalbare coupé met goede prestaties. Voornamelijk jongeren zouden door de Azeal moeten worden aangesproken.
Met de Azeal concept heeft Nissan geprobeerd "een klassieke sportcoupé met een frisse interpretatie" neer te zetten. De auto heeft agressieve lijnen en in het interieur overheersen donkere kleuren en metaalkleurige accenten. De 'Wasabi Chartreuse' bekleding breekt die sfeer; om het interieur lichter te maken is een glazen dak toegepast.
De Azeal concept is ontworpen door de ontwerpstudio van Nissan in het Amerikaanse Farmington Hills. Bruce Campbell, vice-president van de studio: "Met de Azeal hebben we een compacte coupe'gebouwd, die er door zijn lijnen groter uitziet. Ondanks dat hij in de kleine klasse valt, ziet hij er toch uit als een duurdere auto."
De voorwielaangedreven Azeal heeft een 2,5-liter 4-cilinder turbomotor, een handgeschakelde 6-versnellingsbak en 19 inch wielen.
PRIVATE LEASE Nissan
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?

Nissan Micra 1.2 Connect Edition / Cruise control / Navigatie / Trekhaak voor fietsendrager / 100% dealer onderhouden / Winterset
- 2013
- 42.489 km

Nissan Juke 1.6 DIG-T 218PK Nismo RS / 100% dealer onderhouden / 1e eigenaar / 360 graden camera / Cruise control / Keyless / Navigatie / Sportonderstel
- 2015
- 97.693 km

Nissan Qashqai 1.2 Tekna Automaat*Leder*Pano.dak*Trekhaak*
- 2015
- 147.827 km
Lees ook

Vernieuwde Nissan Ariya: nieuw gezicht voor elektrische SUV

Nissan Gravite is betaalbare zevenzitter op Renault-basis

Nissan Ariya enorm in de aanbieding: €7.500 eraf!

Nissan NX8: de zoveelste elektrische Nissan die regelrecht aan je neus voorbijrijdt


