Aston Martin zoekt 1.000 werknemers

Vele handen maken licht werk

Aston Martin
Onlangs maakte Aston Martin bekend ruim 250 miljoen euro te steken in nieuwe producten en in zijn productiefaciliteiten. Dat werk verricht zich niet zomaar. De Britse sportwagenfabrikant is nu op zoek naar 1.000 werknemers.

In Wales zal Aston Martin een nieuwe fabriek op poten zetten waar het zijn eerste cross-over, de uiteindelijke productieversie van de DBX, zal produceren. De nieuwe locatie is niet de enige faciliteit waar Aston Martin zijn aandacht op vestigt. Ook de bekende fabriek in Gaydon wordt opgewaardeerd. Dit voor de uiteindelijke productie van de volledig elektrische Rapide, de RapidE. Ook voor de DB11 moet de productielijn worden aangepast.

Met de investeringen is een kostenplaatje van 200 miljoen pond, zo'n 254 miljoen euro, gemoeid. Aston Martin kondigt nu aan op zoek te zijn naar liefst 1.000 nieuwe werknemers, personen die verspreid zullen worden over de twee productiefaciliteiten. Eind deze maand - op 30 maart - zal Aston Martin om mensen aan te trekken een speciaal event organiseren bij het International Centre for Aerospace Training in het zuiden van Wales.

Lezersreacties (8)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.