Hyundai haalt Grand Santa Fe naar Nederland

Hyundai Grand Santa Fe
Hyundai blijft z'n modellenpalet in ons land uitbreiden. De nieuwste loot aan de stam wordt de Grand Santa Fe.

Dat heeft een woordvoerder van het merk ons gemeld. De Hyundai Grand Santa Fe komt in april 2013 bij de Nederlandse dealers te staan. Het is een zevenzitter die qua grootte in de buurt zit van de Audi Q7 en de Toyota Land Cruiser. De Grand Santa Fe is echter meer een cross-over dan een echte terreinauto.

De definitieve specificaties van de auto zijn nog niet bekend. De gewone Santa Fe biedt de keuze uit een tweeliter turbodiesel (150 pk en 382 Nm), een 2,2-liter turbodiesel (200 pk en 431 Nm) en een 2,4-liter viercilinder benzinemotor met 193 pk. Wellicht dat de zwaardere Grand Santa Fe een groter blok onder de kap krijgt, de Amerikaanse 3,3-liter V6 met 290 pk zou in dat geval een optie kunnen zijn.

PRIVATE LEASE Hyundai Santa Fe

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (29)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.