AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Laatste kans op Alfa Brera en Spider
43
De productie van de Alfa Romeo's Brera en Spider loopt op z'n einde. Het leveringsprogramma wordt al uitgekleed. Het is dus de laatste kans om deze modellen nieuw te kopen.
Alfa Romeo stopt in november met de productie van de Brera en de Spider, die bij Pininfarina wordt gebouwd. Alfa Romeo Nederland levert 'm alleen nog met de 1.750 TBi-motor met een vermogen van 200 pk. De Sport-uitvoering is het enige uitrustingsniveau dat nog beschikbaar is.
Voor de Brera in deze uitmonstering vraagt Alfa Romeo 42.950 euro en de Spider is 45.450 euro. Tot de standaarduitrusting behoren onder meer een radio/cd-speler met navigatiesysteem, climate control, cruisecontrol, parkeersensoren aan de achterzijde, aluminium details in het interieur, 19-inch TI-wielen, een licht- en regensensor en met leder beklede sportstoelen.
Video
Helaas kunnen wij deze video niet weergeven, omdat je niet akkoord bent gegaan met de
cookie voorwaarden.
Onze video speler heeft rechten nodig voor de "Social Media".
Wijzig je cookie instellingen
PRIVATE LEASE Alfa Romeo
Had je deze auto's al gezien?
Lees ook
Nieuws
Elektrische Alfa Romeo Junior duizenden euro's goedkoper
Alfa Romeo 166 3.2 V6 24V (2004) – Op de rollenbank
Achtergrond
Spider en GTV, het sprankelijkende duo waarmee Alfa Romeo ons in 1995 verblijdde
Nieuws