AutoWeek.nl heeft je steun nodig
We zien dat je een adblocker gebruikt. Dat vinden we jammer, want alleen dankzij advertenties kunnen we autoweek.nl gratis toegankelijk houden. We willen je vragen voor autoweek.nl een uitzondering te maken. Wil je jouw adblocker voor ons pauzeren? Zo werkt het
Nieuwe plaagstoot Citroën met concept-car
33
Citroën pakt flink uit op de IAA in Frankfurt. Natuurlijk zijn de C3 en de DS3 de grote primeurs, maar onze nieuwsgierigheid wordt ook zeer geprikkeld door een geheimzinnige concept-car. Daarvan heeft het Franse merk nu een tweede teaser vrijgegeven.
Het grote speculeren over de precieze specificaties van de concept-car is in volle gang, want Citroën houdt de lippen nog steeds stijf op elkaar over de specificaties van de auto. De fanatieke Citroënliefhebbers hopen vurig dat het merk met deze mysterieuze auto het negentigjarig jubileum luister bij wil zetten. Een andere optie is een productieversie van de C-Cactus, die Citroën in de toekomst als een soort spirituele opvolger van de 2CV in de markt wil zetten.
Afgelopen vrijdag verscheen op Citroëns Facebook-pagina al een schimmige teaser van de mysterieuze concept-car. We zullen tot de persdag van de IAA in Frankfurt (15 september) moeten wachten tot we weten wat precies Citroëns bedoeling met de auto is.
Afgelopen vrijdag verscheen op Citroëns Facebook-pagina al een schimmige teaser van de mysterieuze concept-car. We zullen tot de persdag van de IAA in Frankfurt (15 september) moeten wachten tot we weten wat precies Citroëns bedoeling met de auto is.
PRIVATE LEASE Citroën
Ontdek deze occasions: had je ze al gezien?
Lees ook

Peugeot 107: 'Een prima eerste auto voor weinig geld'
Nieuws

Citroën BX uit Flodder is nu meer dan vier keer zo duur als in 1986
Op Zoek Naar

Een James Bond-auto hoeft niet veel te kosten: deze '007-occasions' heb je vanaf €8.500

Test: Citroën ë-C5 Aircross - geen vliegend tapijt, maar wel heel comfortabel
Nieuws






