Volkswagen New Beetle 2.0 Highline (2001)
autoreview

Signalement
Uitvoering | New Beetle 2.0 Highline |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2001 |
Jaar van aanschaf | 2018 |
KM-stand bij aanschaf | 208.000 km |
KM-stand laatst | 228.000 km |
Vliegend Tapijt
- 208.000 km
Deze New Beetle is een import auto en voor mij een hobby auto. Ik ben besmet met het VW virus, dus er wordt veel gepoetst om hem ( voor zijn leeftijd ), in goede staat te houden. De titel "vliegend tapijt " komt eigenlijk door het comfortabele veersysteem. De 2.0 liter motor laat een heerlijke brom horen bij het accelereren, is redelijk snel, maar wel duur in brandstofgebruik. Nu de productie definitief is gestaakt wordt elke New Beetle een collectors item, dus voor alle Beetle bezitters, houd hem rijdende!
Verkocht
- 228.000 km
De Beetle is verkocht. Was een hobby auto, maar de reparaties werden wel erg duur om hem rijdende te houden. Het grootste probleem was het niet starten, ook met een nieuwe accu. Met de starthulp gelijk lopen, maar via de sleutel elke keer een tik of net wel starten.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.