Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI 110pk Highline (2013)

autoreview

Volkswagen Golf Variant 1.6 TDI 110pk Highline (2013)

Signalement

UitvoeringGolf Variant 1.6 TDI 110pk Highline
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2013
Jaar van aanschaf2013
KM-stand bij aanschaf15 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Auto opgehaald!!

Na 1.5 jaar en 100.000 probleemloze kilometers gemaakt te hebben in de golf6 variant mocht ik wederom een nieuwe auto uit kiezen
Het is de vw golf 7 variant 110 pk diesel geworden
Ik vond hem eigenlijk vanaf de eerste plaatjes al mooi. De eerste release foto's ik het blauw met de lekkere grote velgen.
Ik heb hem dus met:
18" Durban
Highline
Panorama dak
Exec plus pakket
Lane assist
Park assist
Xenon met actieve bochten verlichting
Sport onderstel
Licht en zicht pakket
En metallic zwart:)

Opgehaald in Amersfoort en gelijk door naar Brussel.
Alle knopjes en dingetjes onderweg geprobeerd en wat mij opviel is dat alles echt naar een hoger niveau is getild.

Hij is stiller. Navi werkt sneller. En ligt veel beter op de weg dan de 6! Dit komt ook door de 18" velgen en het sport onderstel.
Ik heb wat mensen gelezen dat die laatste combi heel wat comfort weg zou halen maar dat vind ik reuze mee vallen.

Dan het park Assist: wat een geweldig systeem. Het is even raar om volledig op het systeem te vertrouwen maar het werkt perfect. Zeker met veel regen of vieze ruiten is het erg makkelijk. ( vooral mijn vrouw gaat dit veel gebruiken. ( hoop ik 😱))

Lane assist: tsja. Wel makkelijk maar niet rust gevend op lange ritten. Je bent constant aan het tegen sturen. Doe je dat niet dan krijg je de melding dat je je stuur vast moet houden.

Navi: werkt perfect. Touch bediening ik veel beter geworden. ( werkt nu zoals een smartphone)

Panorama dak: gewoon heerlijk. Het is met een klein beetje zon al erg lekker om open te rijden.

Na een paar 1000 KMS zal ik wat updaten.
Foto's volgen nog!

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Volkswagen Golf

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (10)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.