Volkswagen Golf Variant 1.2 TSI 105pk Business Edition (2015)

autoreview

Volkswagen Golf Variant
Volkswagen Golf VariantVolkswagen Golf VariantVolkswagen Golf VariantVolkswagen Golf VariantVolkswagen Golf VariantVolkswagen Golf Variant 1.0 TSI BlueMotionVolkswagen Golf Variant 1.0 TSI BlueMotionVolkswagen Golf Variant 1.0 TSI BlueMotionVolkswagen Golf VariantVolkswagen Golf VariantVolkswagen Golf VariantVolkswagen Golf VariantVolkswagen Golf VariantVolkswagen Golf Variant

Signalement

UitvoeringGolf Variant 1.2 TSI 105pk Business Edition
Versnellingen6, Handgeschakeld
Bouwjaar2015
Jaar van aanschaf2015
KM-stand bij aanschaf1 km
KM-stand laatst500 km
Lezerswaardering: 68%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

1,2 TSI GOLF var Business benz ipv Focus DSL

  • 500 km

Met het teruglopen van het aantal kilometers dat ik reed, de hoge MRB en het oplopen van de reparatierekening (in 2014 stilgestaan met volle roetfilter met mijn focus diesel, 1500 euri) had ik genoeg van het merk Ford en even van diesel vooral van de maandelijks afdracht (prive) aan Apeldoorn. 15 jaar weggeweest bij VW. Sjonge wat een mooie auto. Vooral in donker lijkt het wel een vliegtuigcockpit. Superchique materialen zeer subtiele binnenverlichting. Top afgewerkt, limo gevoel. Kluisdeur-deuren. In tegenstelling tot velen heb ik de auto NIET uit laten rusten met weer grotere velgen maar met mooie 15 Inch lichtmetaal en standaard 195 banden, eco conti's. Meer dan genoeg. Rijdt perfect. Is natuurlijk geen diesel maar bijna zelfde vermogen en voor gemiddeld gezin niets op rijgedrag aan te merken, trekkracht zat, doodstil op snelweg vooral in 6 en bloedzuinig voor auto op benzine van 1200 kilo. Dit resulteert zelfs al tijdens de allereerste KM's in een verbruik onder de 7 liter/100 KM. Ik verwacht richting zomer en meer KM onder de 6 uit te kunnen komen en target is op lange ritten rond 5,5. Start stop systeem werkt perfect. Met mijn 195 lengte (in de Focus stond een Scheel stoel) is er goed te zitten, denk toch dat ik rails iets laat verlengen dan is het helemaal perfect. Het highline/business pakket omvat vrijwel alles waaronder de prachtige ergonomische stoelen. VW zou wel een voorbeeld moeten nemen aan BMW die rails zeer lang maakt, why not? Navi etc zeer vriendelijk intuitief. Prachtig ook bochtverlichting vooral handig in bebouwde kom en buitenweg. Gekozen voor pacific blue, twijfelde lang zelfs na koop maar is toch errug mooi. Is of voelt iets langer dan Focus Wagon, maar kofferbak minder breed, wel dieper. Fietsje naar fietsenmaker viel even tegen; dat was bij Ford groter. Wat ik mis? Xenon en mijn voorruitverwarming; dan was het helemaal perfect..

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Volkswagen Golf

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (8)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.