Volkswagen Golf (2020) #4
autoreview
Signalement
Bouwjaar | 2020 |
---|---|
Jaar van aanschaf | 2022 |
KM-stand bij aanschaf | 3.421 km |
KM-stand laatst | 44.231 km |
2de kans
- 44.231 km
Hiervoor een Golf 8 life 1.5 130 pk gereden. Was niet echt totaal feestje nog. Zie review van die auto
Begin vorig jaar deze parelmoer witte
Golf 1.5 150pk r-line aangeschaft.
Supermooi in het zonlicht.. Wel vaak weer soppen
Auto is goed uitgerust met pa.
Matrix led verlichting
R line interieur en exterieur
Dynamische knipperlichten
Spiegelpakket
Winterpakket
Blindspot
Het rijden van deze golf verschilt nogal met mijn vorige golf.
Motor is minder gesmoord dan 130 pk
Auto geeft makkelijker zijn vermogen van onderin tot bovenin.
Bijna net zo zuinig. 4.8/100km overall
Wel vermeld dat dit woon/werk km zijn over snelweg. In stad lust ie wel 2 liters meer dan
Vermogen past dus goed bij de auto.
Ook het sportonderstel past goed bij de auto. Incl. 18 inch velgen blijft het comfortabel genoeg
Kan met drivers profile het sturen nog wat strakker zetten en gasrespons aanpassen. Van het laatste merkte ik alleen niet veel.. Kan aan mij liggen of aan mijn rustige rijstijl🤔
Interieur in r-line uitvoering ziet er goed uit. Goede materialen. Rij nu laatste audi a3 (8y) s-line, maar vind materiaal gebruik daar niet eens zoveel beter. Geen enkel kraakjes of ander ongemak. Stoelen zitten zeer goed. Niet te strak maar meer comfortabel, ondanks dat ze er zeer sportief uit zien.
Stuur met haptische knoppen is niet erg gebruiksvriendelijk. Zomers geregeld met stuurverwarming aan gereden.. Beetje een misser. Liever de fysieke knoppen daarvoor.
Volume en temp instellen nu aan gewend. Werkt prima via stuur. Klimaat staat meestal standaard op zelfde temp.
Standaard speakers klinken beter dan die in a3. Niets te klagen daarover. Behalve achterin klinkt 't wat minder. Maar daar zat ik nooit. Bij meeste merken het geval.
In 40.000 km. Met 1 oliebeurt, nog geen liter olie hoeven bijvullen
Zeer netjes aangezien de olie waterdun is.
Matrix led koplampen niet vaak gebruikt. Rij bijna alleen snelweg. Standaard led koplampen van deze uitvoering geeft al een bak licht.
Op provinciale wegen en polderweggetjes ideaal
Blindspot warning is zeer ideaal. Geen lampje in de spiegel maar fijn in de spiegelkap. Ook qua lichtsterkte in te stellen. Wel aanwezig, niet in you're face.
Kruisend verkeer detectie werkt ook goed. 1 x behoed voor aanrijding met fietser bij achter uit parkeervak rijden. Zelf echt niet gezien. Auto had betere ogen dan mij
Na grote software update bijna geen enkele foutieve melding meer. Hele vooruitgang. Eindelijk software stabiel.
Kosten zijn laag met brandstofkosten MRB en verzekering en restwaarde.
Prima auto. Helaas nu door medische redenen de auto verkocht en een automaat aangeschaft.
Krijg bijna weemoed als ik hem op verkoopsite zie staan.
Nogmaals, wat eerst een testauto was vol kinderziektes is de golf weer helemaal golf waardig!
- Betrouwbaarheid5
- Prestaties5
- Comfort5
- Kosten5
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Volkswagen Golf
Uitgelicht aanbod
Lees ook

Opel Astra vs. Volkswagen Golf - Dubbeltest

Volkswagen Polo GTI vs. Volkswagen Golf GTI - Dubbeltest

Ford Focus ST vs. Volkswagen Golf GTI - Dubbeltest

BMW 128ti vs. Ford Focus ST vs. Volkswagen Golf GTI

Peugeot 308 vs. Volkswagen Golf - Dubbeltest

Lezersreacties (0)
Reageren