Volkswagen Golf 1.9 TDI 110pk Trendline (1999)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Golf 1.9 TDI 110pk Trendline |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1999 |
Jaar van aanschaf | 1999 |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Wat mij bevalt aan deze auto? Het eerste dat in mij opkomt, is de motor! Wat rijdt dat lekker zeg, als je eenmaal aan dit type motor gewend bent, wil je echt niet meer anders.
Ik heb voor deze auto gekozen vanwege: het uiterlijk, een mooi afgewerkt tijdloos en toch sportief model. Zoals ik al zei, de motor, heerlijk krachtig en fel (kan geen HDi of dCi tegenop). De afwerking, geen piepjes en kraakjes en alles sluit perfect op elkaar.
Verder vanwege de Duitse degelijkheid, het imago en omdat ik graag in een veilige auto wil rijden.
Dan komt nu de vraag, wat bevalt mij niet aan deze auto. Tsja, daar kan ik echt niets op verzinnen!
PROBLEMEN
- De gordel aan de passagierskant is vervangen onder garantie, dit omdat deze niet goed meer oprolde.
- Het eerste jaar heb ik veel gloeilampjes moeten vervangen, deze lieten het één voor één afweten.
- Er zat een rammeltje in beide portieren maar de dealer heeft ervoor gezorgd dat deze auto weer helemaal piep- en kraakvrij is! (een voorbeeld voor veel Franse en Italiaanse auto´s in deze klasse zou je kunnen zeggen...)
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
Lezersreacties (0)
Reageren