Toyota Yaris 1.0 16v VVT-i Idols (2005)

autoreview

Toyota Yaris 1.0 16v VVT-i Idols (2005)

Signalement

UitvoeringYaris 1.0 16v VVT-i Idols
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2005
Jaar van aanschaf2005
KM-stand bij aanschaf13 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Deze auto toegewezen gekregen als eerste leaseauto, had hier geen keuze in, maar aangezien ik uit een prive opel corsa B kwam, deze gezien het verschil tussen de kosten voor bijtellen en kosten van de corsa (diesel)
Ik geloof dat er behalve metallic lak en airco geen opties op zaten.

Over het algemeen een zuinig karretje (1:20) totdat je hard gaat rijden.
Dit uitgeprobeerd in DLD, op de teller 170 en toen snel weer terug, want daar is ie niet voor gemaakt.
Wat ik persoonlijk ERG handig vond is de verschuifbare achterbank, dan kun je de kofferbakruimte iig mee tot normale proporties brengen.

Na anderhalf jaar tevreden gereden te hebben overgestapt naar een andere werkgever. Deze keer wel keuze welke auto ik wilde rijden (en in een hoger segment gelukkig gezien de kilometrage).

Comfort:
Geluid op de snelweg is teleurstellend, de corsa was stukken stiller.
tot +-100km p/u gaat het goed, daarboven lijkt het alsof je gaat opstijgen. Voor mijn lengte(1.98) kun je prima in de auto zitten. De stoelen zijn dus prima, alhoewel ik na langere afstanden (stukken van 100+ km) wel pijn in de rug kreeg.

Prestaties:
Tja, voor een 1.0 motor is 69PK best netjes, je kunt er mee meekomen(sneller dan de corsa) Net voldoende dus.

Betrouwbaarheid:
Buiten de reguliere onderhoudsbeurten nooit wat mee gehad. Vandaar de 5 sterren.

Gebruikskosten:
Wegens niet al te hoge aanschafprijs een lage bijtelling, verder geen makementen vandaar 5 sterren

Fototje volgt nog...

PROBLEMEN

Geen. Bij een nieuwe auto mag je dat ook niet verwachten, bovendien daar staat Toyota toch om bekend.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Toyota Yaris

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (2)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.