Toyota RAV4 2.5 Hybrid 2WD First Edition (2019)

autoreview

Toyota RAV4
Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4

Signalement

UitvoeringRAV4 2.5 Hybrid 2WD First Edition
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2019
Jaar van aanschaf2019
KM-stand bij aanschaf6 km
KM-stand laatst11.000 km
Lezerswaardering: 34%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

perfecte aankoop

  • 3.054 km

geweldige auto wat een power nu veel in duitsland op de snelweg gereden en waar mogelijk top snelheid komt hij tot 1 op 12 waar normaal word gereden en stad erbij 1 op 15 in nederland en aan de snelheid houdende snelweg en stad gemiddeld 1 op 16.8 .
iedere test had opmerkingen over het Toyota touch2 go systeem na beetje gewenning echt geen problemen mee.

vorige auto"s bmw touring 320 d 2018 en focus st line 2018 deze rav4 blijf ik zeker lang in rijden /

het typische cvt geluid is goed weg gefilterd en bij vol gas best een leuk en niet vervelend.

geweldige auto power ten over geweldige rij eigenschappen ook op de duitse snelweg op top snelheid.
blij dat ik voor deze auto gekozen heb .

update

  • 11.000 km

nu tijdje verder auto rijd geweldig en na beetje gewenning verbruik gemiddeld nu 7.1 liter/100 km

het Toyota touch navigatie is soms wel eens van slag geeft de rijksweg of straat wel goed aan alleen de afslagen die aan gegeven worden zijn soms
van een andere snelweg .

8,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Gerelateerde forum topics

Praat verder op het forum