Toyota RAV4 2.5 Hybrid 2WD Business Plus (2021)

autoreview

Toyota RAV4
Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4Toyota RAV4

Signalement

UitvoeringRAV4 2.5 Hybrid 2WD Business Plus
Versnellingen1, Automaat
Bouwjaar2021
Jaar van aanschaf2023
KM-stand bij aanschaf51.500 km
KM-stand laatst54.000 km
Lezerswaardering: 37%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Fijne reisauto

  • 54.000 km

Voor:
- Relatief stil en heerlijk zitcomfort voorin.
- Hybride pakket i.c.m. ICE en CVT.
- Lekker rap in de sportstand.
- Rijhulpsystemen ondersteunen en geven zelden een vals positieve waarschuwing.
- Parkeercamera birds eye view.
- Geluidsweergave JBL systeem.

Tegen:
- Praktijkverbruik. Veel filerijden in de winter: 1 op 12. Eco-minded rit (Eco Score 89 van de auto) van 60km met vooral 105km/h op cruise control geeft hooguit 1 op 17 bij 6 graden en droog wegdek. Auto staat op nieuwe Michelin Pilot Sport SUV banden.
- Logge en zompige rijmodus eco. Zuigt het totale rijplezier uit de auto voor nauwelijks significante winst op verbruik.
- De remmen. Voor rotondes en rode stoplichten gebruik ik steevast de schakelpaddles aan het stuur om op de motor af te remmen tot stilstand. Van 40km/h naar stilstand lijkt het op zuiver de remmen alsof de auto vooruit blijft duwen waardoor je steevast een meter of 5 later stilstaat dan je zou willen.

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Toyota RAV4

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (4)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.