Toyota Corolla Cross 1.8 Hybrid Style Premium Pack (2024)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Corolla Cross 1.8 Hybrid Style Premium Pack |
---|---|
Versnellingen | 1, Automaat |
Bouwjaar | 2024 |
Jaar van aanschaf | 2024 |
KM-stand bij aanschaf | 15 km |
KM-stand laatst | 5.000 km |
Eerste gebruik
- 5.000 km
Dit is onze eerste Corolla Cross. Hiervoor 5 jaar een Auris Touring Sports 1.8 Hybrid gereden. Deze voldeed tot nu aan onze verwachtingen. Echter de laatste tijd vond ik het instappen en het zicht vooral naar rechts lastig worden. Vervolgens gaan zoeken en diverse showrooms bezocht en naar wagens met een hogere instap en beter zicht gezocht. Begonnen met Yaris Cross. Deze viel voor ons af vanwege te kleine bagage ruimte. Veel verschillende merken geprobeerd met in- en uitstappen alsmede het zicht vanachter het stuur. Uiteindelijk toch de Corolla Cross geprobeerd. Lag in eerste instantie eigenlijk iets boven het door ons geplande Budget. Zijn er na gesprek met dealer/verkoper toch uitgekomen. Na 4 maanden wachten namen we begin April dit jaar de auto in ontvangst. Een Toyota Corolla Cross Style, 1.8 Hybrid in de de kleur Urban Kaki. Al enige tijd wilden wij met de auto een rit naar Spanje maken en dat dus direct met de nieuwe wagen gedaan. Deze heeft dus direct een rit via Frankrijk, over de Col du Portalet naar Spanje maakt. Zoals verwacht tot meer dan volle tevredenheid. De zit achter het stuur was voor mij, (1.80 m) goed. Stoelen zaten voor zowel mijn vrouw als mij goed, met voldoende zijdelingse steun. Bagage ruimte voldeed aan onze verwachting en de koffers, enkele tassen en de koelbox. Geen bagage op de achterbank tijdens de ritten.
Zicht rondom uitstekend.
Helemaal niets te klagen dan, jawel een "kleinigheid" waarmee alle moderne auto's te maken krijgen, de vele piepjes. Zijn ze uit te zetten ja, maar elke keer opnieuw dien je in het menu van de auto te duiken en handmatig de instelling aan te passen. Helaas ook geen 12 volt aansluiting in de kofferruimte, dus hier een verlengkabel gekocht en weggewerkt, zodat de koelbox ook uit het zicht mee kon.
Tijdens de rit voldoende vermogen ter beschikking, ook in de Pyreneeën. Uiteindelijk hebben we zo'n 4844 km gereden en zijn uitgekomen op een gemiddelde van 1:18.7, (getankt 257.8 liter en berekend aan de hand van de bonnen van het tanken) wat wij een zeer acceptabele waarde vinden. Dit ook gelet op de diverse wegen waar we gereden hebben, van de Franse tolwegen, via de Pyreneeën en in Spanje onder andere via een "geitenpad" naar een afgelegen locatie in de buurt van Aspe. Deze laatste weg, was op plaatsen net breed genoeg voor 1 auto. Gelukkig niemand tegengekomen op die rit van naar schatting 15 tot 20 km.
Zouden we Corolla Cross adviseren, zeker. Maar misschien is dit niet het meest aansprekende model voor iedereen. Mogelijk dat ik over enige tijd nog een update geef, maar voor nu is het voor ons een ideale reisgenoot geworden.
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Toyota Corolla Cross
Had je deze auto's al gezien?

Toyota Corolla Cross Hybrid 140 Style
- 2024
- 22.007 km

Toyota Corolla Cross 2.0 High Power Hybrid Executive
- 2022
- 49.333 km

Toyota Corolla Cross 2.0 High Power Hybrid Style | Parkeersensoren voor & achter, Dodehoekdetectie, Elek. Achterklep, Smart key, Led, LMV, Privacy glass
- 2024
- 13.934 km