Toyota Corolla 2.0 D Linea Luna (1999)
autoreview

Signalement
Uitvoering | Corolla 2.0 D Linea Luna |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 1999 |
Jaar van aanschaf | 2005 |
KM-stand bij aanschaf | 217.017 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Deze Corolla bevalt mij zeer goed, hij is van augustus 1999 en toen werd de Linea Luna gelverd met airco en lichtmetalen velgen. De dieselmotor is niet super sterk maar je komt uistekend mee met het overige verkeer. Vroegtijdig opschakelen resulteerd in 1 op 18! Niet slecht voor 1140 KG. Verder is ie comfortabel, elektrische ramen en spiegels, veel opbergvakjes voor kleine dingen.
PROBLEMEN
De hoogteverstelling voor de koplampen was meteen kaduuk maar kosteloos gerepareerd door de garage. Tevens de hoogte weer ingesteld. De lichtmetalen velgen worden echt lelijk na verloop van tijd. Ze corroderen enorm, dat is jammer. Heeft iemand hier ook een oplossing voor?
De kilometerstand is nu 233000km. De auto heeft een grote beurt gehad waarbij alle standaard dingen zijn vervangen, kosten: € 319,- Vind ik een prima prijs!
Daarnaast heb ik de auto voorzien van 4 nieuwe banden en lichtmetalen velgen, kosten: € 450,- Dus het probleem van de eerder genoemde velgen is inmiddels opgelost, de velgen zijn ook een maatje groter wat weer wat beter smoelt!
Verder echt een probleemloze auto, maar dit is bekend van Toyota! De motor is prima, maar ik vind hem erg traag, inhalen gaat niet zo gemakkelijk. Het is een echte kilometervreter!
KMstand: 254000
Net 4000km mee gereden naar Italie en weer terug. Uiteraard probleemloos.... De teller heeft op 190km/h gestaan, moet er wel bijzeggen dat dit bergafwaarts was! Verder nieuwe blokken en schijven laten monteren, deze waren krom. De auto bevalt nog steeds prima, alleen dat uiterlijk he.....
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.