Suzuki Vitara 1.0 Boosterjet Select (2020)

autoreview

Suzuki Vitara 1.0 Boosterjet Select (2020)

Signalement

UitvoeringVitara 1.0 Boosterjet Select
Versnellingen6, Sequentiële Automaat
Bouwjaar2020
Jaar van aanschaf2024
KM-stand bij aanschaf23.100 km
KM-stand laatst23.400 km
Lezerswaardering: 43%
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

De eerste kilometers

  • 23.400 km

Doordat onze Toyota Urban Cruiser bijna 15 jaar was en er mogelijk toch wel wat onderhoud aankwam, waren we al een tijdje opzoek naar een vervanger.
We hadden als tweede auto een Suzuki Ignis, maar omdat we elektrische fietsen wilden vervoeren op een fietsendrager moest het een auto worden met een kogeldruk van ca 75 kg.Het liefst ook met een trekhaak.

Verschillende merken en types bekeken en na een paar proefritten waren we er uit; het zou een Suzuki vitara moeten worden.
We hebben ca 3 maanden gezocht en bij toeval zagen we een vitara staan van 2020 met slechts 23100 km op de teller.
Doordat de inruil van onze 15 jaar oude Toyota heel redelijk was hebben we een vitara 1.0 boosterjet handgeschakeld gekocht met trekhaak.

De auto voelt wat groter aan dan de toyota(is hij ook, maar het scheelt slechts 8-10 cm in hoogte en lengte).
We hebben er nog niet erg veel mee gereden, maar wat ik kan zeggen is dat de 1.0 boosterjet voor ons snel genoeg is, met name de acceleratie is sneller dan de 1.3 Toyota.
De kwaliteitsbeleving tot nu toe: anders dan Toyota, de deuren slaan wat lichter dicht, maar verder zitten er genoeg toeters en bellen op.
Wij hebben de uitvoering Select, die best al goed uitgevoerd is, automatische airco, cruise Control, DAB.
Lane departure Control en de automatische botsdetector niet.Maar ik weet niet of ik die ga missen.

We gaan binnenkort op vakantie richting Oostenrijk, wordt vervolgd!

8,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Suzuki Vitara

Suzuki
Suzuki Vitara 1.4 Boosterjet Smart Hybrid Comfort
€ 464
 

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.