Suzuki Swift 1.5 GLS (2006)
autoreview
Signalement
Uitvoering | Swift 1.5 GLS |
---|---|
Versnellingen | 5, Handgeschakeld |
Bouwjaar | 2006 |
Jaar van aanschaf | 2007 |
KM-stand bij aanschaf | 3.000 km |
KM-stand laatst | 0 km |
ERVARINGEN
Gekozen voor een Kasjmier blauwe 1.5 gls. Mooie en frisse kleur blauw. Valt wel op tussen de vele rode en zwarte die ik ov erwegend tegen kom.
Opties radio/cd, 16 inch velgen multispaak)sportuitlaat en airco.
Het betreft een demo van Suzuki Aarts te Helmond.
Ben helemaal verliefd op het model. Ziet er strak en sportief uit. De wielkasten zijn goed gevuld met 16 inch. Van binnen is de auto netjes afgewerkt. Goede stoel terwijl ik 1.95 ben. Het kan altijd beter maar voor deze auto en klasse zijn ze ruim voldoende. Ik vind ze zelf beter dan de erg zachte stoelen die in de Ford Fusion/Fiesta gemonteerd zijn.
Ik heb er geen GT pakket op laten monteren omdat nu alles in kleur is, ik vind dit wel strak staan. Ik heb wel spatlappen laten monteren welke in kleur zijn gespoten. Maakt hem dikker, vooral van achteren, ECHT EEN AANRADER. Spatlappen is eigenlijk een verkeerd woord want het zijn ’blokken’ die perfect aansluiten op de carrosserie.
Gebruik gemiddeld 1/14. Snelweg en stad. De motor is nu wel aardig los gereden. Ben zeer tevreden over het gmiddelde verbruik.
De auto rijd strak en sportief zonder oncomfortabel te worden. De 1.5 is snel zat, trek menig auto eruit bij het stoplicht, zonder te dorstig te worden. In Duitsland 195 km/uur gereden (teller) het verbruik hierbij was wel 1/7. Wel leuk en auto reed dit zonder moeite of zoekerig/zweverig te worden.
Heb gelezen over de problemen die anderen ervaren met piepende remmen, stoelen en achterklep. Het feit dat de achterklep en hoedenplank separaat van elkaar werken went snel. Gewoon even zelf de hoedenplank naar beneden doen. Ik heb hier gelukkig geen last van. Het enige minpunt is de ronde vorm van het dak aan de bovenzijde van de voorruit waardoor je wanneer je bij het stoplicht vooraan staat toch en rare houding aan moet nemen om het stoplicht te kunnen zien.
PROBLEMEN
Geen
- Betrouwbaarheid
- Prestaties
- Comfort
- Kosten
- Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja
Beoordeel deze review
Geef uw mening over schrijfstijl en bruikbaarheid. Bij tenminste vijf binnengekomen waarderingen zal de gemiddelde beoordeling getoond worden.
PRIVATE LEASE Suzuki Swift
