Suzuki Swift 1.3 GL (1987)

autoreview

Suzuki Swift 1.3 GL (1987)

Signalement

UitvoeringSwift 1.3 GL
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar1987
Jaar van aanschaf2004
KM-stand bij aanschaf98.000 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Mijn oude Swift levert mij nu al weer anderhalf jaar voordelig vervoer. Als ik me een beetje inhoud dan rijdt hij tussen de 1:18 en de 1:20. Wat nieuwe onderdelen voor de ontsteking hebben ervoor gezorgd dat het starten, ook bij vochtig weer, goed gaat. De nieuwe kabel naar de bobine is echter wat aan de korte kant, waardoor ik langs de weg ben komen te staan zonder ontsteking. Ook heeft de Wegenwacht het luchtfilter permanent in de winterstand geknutseld, omdat hij met een bevroren carburateur niet lekker meer liep.
De bestuurdersstoel was van een bedroevende kwaliteit. Of deze is doorgezeten of dat deze altijd slecht geweest is weet ik niet maar mijn derriere begon duchtig te protesteren na een rit van meer dan een uur. Nu zit er meubilair uit een luxer model in dat minder slecht zit.
Toch ben ik heel blij met het Swiftje omdat het me in staat stelt me erg goedkoop te verplaatsen. Als de volgende een onneembare barriere blijkt dan neem ik met weemoed afscheid van de Giant Suzuki alias dieptepunt van representativiteit.

PROBLEMEN

Slecht starten bij vochtig weer.
kapotte homokineet van de linker aandrijfas.
bevroren carburateur.
speling op fusee.
uitlaat lekt.

6,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Suzuki Swift

Suzuki
Suzuki Swift 1.2 Smart Hybrid Comfort
€ 374
 

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.