Suzuki Swift 1.2 Smart Hybrid Style (2025)
 
Gebruikersreview

Suzuki Swift 1.2 Smart Hybrid Style (2025) #6

Signalement

UitvoeringSwift 1.2 Smart Hybrid Style
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2025
Jaar van aanschaf2026
KM-stand bij aanschaf5.740 km
KM-stand laatst5.740 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

Zuinig en prima rijdend

  • 5.740 km

Swift gekocht ipv een captur, zit toch meestal alleen in de auto, op vakantie Swift als huurauto gehad en die beviel echt prima. Zelfs in de bergen met gemak 1 op 20 gereden. Miste soms wat vermogen maar dacht ook meteen dat ik dat in ons landje niet snel zou missen.

Kosten lekker laag per maand door de goedkope wegenbelasting en aan de pomp is het heerlijk. Tank in Belgie dus nog voordeliger.

Vooral veel snelweg en 80km wegen, onder de 1 op 28 lukt me niet……

Alle piepjes van de veiligheidssystemen hoeven van mij niet maar wennen ook wel, iedere rit uitzetten heb ik geen zin in.

Benzinemeter geeft snel aan dat je moet tanken, maar met nog 90 km actieradius kan er maar 27 liter in. Nog 10 liter over dus.

Verder is de zitpositie gewoon goed, je zit hoger dan andere b segmenters. Ja de voorruit is wat aan de lage kant dus niet te ver doorrijden bij een verkeerslicht.

Zeer tevreden dus, en nu kilometers maken! De Swift voelt groter aan dan hij is. Mis alleen nog een armsteun en regensensor was ook fijn geweest. Maar dat zijn maar kleine minpunten. Het verbruik maakt alles goed!

9,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

Lees ook

Lezersreacties (3)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.

Lees ook