Suzuki Swift 1.3 Exclusive (2007)

autoreview

Suzuki Swift
Suzuki SwiftSuzuki SwiftSuzuki SwiftSuzuki SwiftSuzuki SwiftSuzuki SwiftSuzuki SwiftSuzuki SwiftSuzuki Swift LimitedSuzuki Swift CoolSuzuki SwiftSuzuki Swift - interieurSuzuki Swift - interieurSuzuki Swift - interieurSuzuki Swift Sport

Signalement

UitvoeringSwift 1.3 Exclusive
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2007
Jaar van aanschaf2007
KM-stand bij aanschaf21 km
KM-stand laatst0 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

ERVARINGEN

Eigenlijk is het een Shogun maar die staat niet in de lijst. Wel bijna net zo luxe als een Exclusive maar bijv. geen startknop. De vering is vriendelijk als je een Punto gewend bent. Motor is ook lekker stil. In het begin wel een beetje lui. Niet dat ik zo scheur maar vooral onderin zit niet veel. Ruimte binnen is wel minder dan in de Fiat. Het benzineverbruik is zeker 20% meer. Dat vind ik jammer als ik na 6 jaar een nwe auto koop en de ontwikkeling er niet voor gezorgd heeft dat mijn nieuwe auto iig zuiniger is. Het begon met 1 op 14 en nu als ik heel rustig aan doe 1 op 16. Kan inrijden zijn maar het is inmiddels ook een stuk warmer dus dat scheelt ook. Veel positive reacties over de ’looks’.
Update 15.05.2007: Na 4500 km kom ik met het verbruik makkelijker op 1 op 16. Heb ook een diepterecord van 1 op 11 neergezet. Dat was een rit in Duitsland met het zoeken naar de topsnelheid. Die hield bij 160 km/uur op met 3 man er in en een acceptabel rijgedrag

PROBLEMEN

Problemen? Denk, denk,... nee gelukkig niet. Maar eh, dat verwacht je toch ook niet van een Jap? Jawel, de Shogun wordt in Japan gemaakt en daar is de controle blijkbaar strenger. Geen piepjes/ kraakjes en achterklep sluit ook goed.
Update 15.05.2007: na 7 weken slijt de bekleding van de bestuurdersstoel al flink en baart mij zorgen. Moet nog contact opnemen met de garage maar ik hoop wel dat ze er wat aan doen anders vallen er snel gaten in denk ik.

7,5
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? misschien

PRIVATE LEASE Suzuki Swift

Suzuki
Suzuki Swift 1.2 Smart Hybrid Comfort
€ 349
 

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (1)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.