Suzuki Swift 1.3 Bandit (2009)

autoreview

Suzuki Swift
Suzuki SwiftSuzuki SwiftSuzuki SwiftSuzuki SwiftSuzuki SwiftSuzuki SwiftSuzuki SwiftSuzuki SwiftSuzuki Swift LimitedSuzuki Swift CoolSuzuki SwiftSuzuki Swift - interieurSuzuki Swift - interieurSuzuki Swift - interieurSuzuki Swift Sport

Signalement

UitvoeringSwift 1.3 Bandit
Versnellingen5, Handgeschakeld
Bouwjaar2009
Jaar van aanschaf2009
KM-stand laatst20.200 km
Disclaimer MyReview

De beschrijvingen en reacties in de rubriek Myreview Auto zijn gebaseerd op persoonlijke meningen en ervaringen van gebruikers. DPG Media probeert de authenticiteit van deze persoonlijke meningen en ervaringen zo goed mogelijk in te schatten, maar kan niet verantwoordelijk worden gehouden voor de inhoud of de gevolgen van deze meningen en ervaringen. In Myreview Auto zullen zowel goede als slechte ervaringen worden geplaatst. DPG Media betaalt geen vergoeding voor de ervaringen of laat deze op een andere manier beïnvloeden. De redactie kan uitingen die niet voldoen aan de huisregels of onrechtmatig zijn te allen tijde aanpassen of verwijderen.

Het is niet toegestaan zonder toestemming van DPG Media de informatie van Myreview Auto te gebruiken voor of te verspreiden via andere media.

De eerste 16.000 km zitten erop!

  • 16.000 km

Deze auto hebben wij nieuw aangeschaft in 2009. Een Bandit uitvoering, dus behoorlijk compleet met 15 inch lichtmetalen velgen, radio/cd met afstandbediening op het stuurwiel, mistlampen voor, elektrische ramen voor, centrale deurvergrendeling met afstandbediening, elektrisch verstelbare en verwarmbare spiegels, climate control en achterspoiler.

Inmiddels hebben wij 16.000 km met de Swift gereden. Het enige probleem wat zich heeft voorgedaan is een 'bonkend' geluid bij de achterwielophanging. Wanneer je over een verkeersdrempel reed dan hoorde je achter vanonder de auto een metalig, bonkend geluid. Bij inspectie door de dealer bleken het de kunststof (bescherm)hulzen te zijn die om de achterste schokdempers zitten. Deze hadden iets speling, waardoor ze wat omhoog en omlaag konden bewegen en zo het geluid veroorzaakten. De dealer heeft dit verholpen door de hulzen vast te zetten met speciale kitlijm. Probleem opgelost!

Voor de rest is het een probleemloze auto. De 1.3 motor presteert prima en is lekker zuinig (gemiddeld 6,7 liter per 100 km). Bij langere snelwegritten zakt het verbruik nog iets.

Echt heel stil is de auto niet, vooral op de snelweg hoor je wel het nodige wind- en bandengeruis en boven de 120 km per uur ga je de motor ook wel iets te veel naar mijn zin horen. Maar al met al valt hier goed mee te leven. De auto remt prima. De vering is 'sportief stevig', maar nooit oncomfortabel. Een prima compromis!

De Swift geeft veel rijplezier. Hij schakelt goed, stuurt lekker direct en de wegligging vind ik echt boven verwachting.

Het instrumentenpaneel ziet er leuk uit, maar bestaat wel uit harde materialen. Het zit echter stevig en netjes in elkaar, net als de rest van het interieur overigens. Na 16.000 km gereden te hebben zijn er nog geen rammels te horen.

Wij zijn nog steeds bijzonder tevreden over deze Suzuki en hopen nog veel probleemloze kilometers te kunnen rijden!

Toch een andere...

  • 20.200 km

We zijn weer een goede 4.000 plezierige kilometers verder. De Swift rijdt nog steeds geweldig en heeft zich wederom heel betrouwbaar getoond. Totaal geen problemen.

We hebben echter toch besloten om een nieuwe Swift te kopen! De dealer biedt ons een hele nette inruilprijs en we vinden het nieuwe model Swift toch ook wel héél erg mooi. Onze 'witte' gaat dus over een paar weekjes het veld ruimen, voor een andere. Met pijn in het hart, dat wel!

9,0
  • Betrouwbaarheid
  • Prestaties
  • Comfort
  • Kosten
  • Zou u weer een auto van dit merk kopen? ja

PRIVATE LEASE Suzuki Swift

Suzuki
Suzuki Swift 1.2 Smart Hybrid Comfort
€ 349
 

Gerelateerde forum topics

Lezersreacties (0)

Reageren

Maak melding van misbruik

Let op! Deze functie is niet bedoeld om zelf een commentaar toe te voegen. Optioneel kun je er een opmerking bij plaatsen.

Er is iets mis gegaan. Probeer het later nog eens of e-mail ons.